Excel Serialization (2.1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Description
ku: دەربارە

en: Category
ku: پۆل

en: Format
ku: فۆرمات

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە
