Excel Serialization (2.1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Manager
mr: व्यवस्थापक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Category
mr: वर्ग

en: Format
mr: रचना

en: Filename
mr: फाईलचे नाव
