Excel Serialization (2.1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Subject
nn: Emne

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: Description
nn: Beskriving

en: Category
nn: Kategori

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Web services
nn: Nettjenester
