Excel Serialization (2.1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Category
ro: Categorie

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Company
ro: Companie

en: Bold
ro: Îngroșat

en: Italic
ro: Cursiv

en: Web services
ro: Servicii web
