Excel Serialization (2.1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Subject
ja: 件名

en: Manager
ja: マネージャー

en: Description
ja: 説明

en: Category
ja: カテゴリー

en: Format
ja: フォーマット

en: Filename
ja: ファイル名

en: Keywords
ja: キーワード

en: Company
ja: 会社

en: Operator
ja: オペレータ

en: Bold
ja: ボールド

en: Italic
ja: イタリック

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Rule
ja: ルール
