Excel Serialization (2.1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Category
os: Категори

en: Format
os: Формат

en: Filename
os: Файлы ном
