Excel Serialization (2.1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Category
sq: Kategoria

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Web services
sq: Shërbimet web
