Excel Serialization (2.1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Subject
af: Onderwerp

en: Manager
af: Bestuurder

en: Description
af: Beskrywing

en: Category
af: Kategorie

en: Keywords
af: Sleutelwoorde
