Excel Serialization (2.1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Subject
ca: Assumpte

en: Manager
ca: Gestor

en: Description
ca: Descripció

en: Category
ca: Categoria

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Company
ca: Empresa

en: Operator
ca: Operador

en: Bold
ca: Negreta

en: Italic
ca: Cursiva

en: Web services
ca: Serveis web

en: Rule
ca: Regla
