Excel Serialization (2.1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Category
cs: Kategorie

en: Format
cs: Formát

en: Filename
cs: Název souboru

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Company
cs: Společnost

en: Operator
cs: Operátor

en: Bold
cs: Tučné

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Web services
cs: Webové služby
