Excel Serialization (2.1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
