Excel Serialization (2.1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Subject
pl: Tytuł

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Description
pl: Opis

en: Category
pl: Kategoria

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Company
pl: Firma

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Italic
pl: Kursywa

en: Web services
pl: Usługi web

en: Rule
pl: Reguła
