Excel Serialization (2.1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Subject
eu: Gaia

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Description
eu: Azalpena

en: Category
eu: Kategoria

en: Format
eu: Formatua

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Bold
eu: Lodia

en: Italic
eu: Etzana

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
