Excel Serialization (2.1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Subject
lv: Temats

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Description
lv: Apraksts

en: Category
lv: Kategorija

en: Format
lv: Formāts

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Operator
lv: Operators

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Web services
lv: Web servisi
