Excel Serialization (2.1.0-rc2) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Subject
ms: Subjek

en: Description
ms: Huraian

en: Category
ms: Kategori

en: Filename
ms: Nama fail

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Web services
ms: Perkhidmatan web
