Excel Serialization (2.1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Manager
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Bold
kn: ಬೋಲ್ಡ್‍

en: Italic
kn: ಇಟಾಲಿಕ್
