Excel Serialization (2.1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Category
mn: Ангилал

en: Format
mn: Бүтэц

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
