Excel Serialization (2.1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Manager
vi: Điều hành viên

en: Description
vi: Mô tả

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Format
vi: Định dạng

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Company
vi: Công ty

en: Operator
vi: Toán tử

en: Bold
vi: In Đậm

en: Italic
vi: In Nghiêng

en: Web services
vi: Dịch vụ web
