Excel Serialization (2.0.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Category
bg: Категория

en: Format
bg: Формат

en: Filename
bg: Име на файла

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Web services
bg: Уеб услуги
