Excel Serialization (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Category
et: Kategooria

en: Format
et: Vorming

en: Filename
et: Failinimi

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Company
et: Asutus

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Bold
et: Rasvane

en: Italic
et: Kursiiv

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Rule
et: Reegel
