Excel Serialization (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Subject
ar: الموضوع

en: Manager
ar: الإداري

en: Description
ar: الوصف

en: Category
ar: التصنيف

en: Format
ar: التنسيق

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Operator
ar: العامل

en: Italic
ar: مائل

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Rule
ar: قاعدة
