Excel Serialization (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Subject
pt: Assunto

en: Manager
pt: Gerente

en: Description
pt: Descrição

en: Category
pt: Categoria

en: Format
pt: Formato

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Company
pt: Empresa

en: Operator
pt: Operador

en: Bold
pt: Negrito

en: Italic
pt: Itálico

en: Web services
pt: Serviços web

en: Rule
pt: Regra
