Excel Serialization (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Subject
uk: Тема

en: Manager
uk: Керівник

en: Description
uk: Опис

en: Category
uk: Категорія

en: Format
uk: Формат

en: Filename
uk: Назва файла

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Company
uk: Компанія

en: Operator
uk: Оператор

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Italic
uk: Курсив

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Rule
uk: Правило
