Excel Serialization (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Category
ast: Categoría

en: Format
ast: Formatu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Keywords
ast: Pallabres clave
