Excel Serialization (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Subject
fi: Aihe

en: Manager
fi: Manageri

en: Description
fi: Kuvaus

en: Category
fi: Kategoria

en: Format
fi: Muoto

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Company
fi: Yritys

en: Operator
fi: Operaattori

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Italic
fi: Kursivoitu

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Rule
fi: Sääntö
