Excel Serialization (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Subject
hr: Naziv

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Description
hr: Opis

en: Category
hr: Kategorija

en: Format
hr: Oblik

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Web services
hr: Mrežni servisi
