Excel Serialization (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
