Excel Serialization (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Category
sl: Kategorija

en: Format
sl: Oblika

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Web services
sl: Spletne storitve
