Excel Serialization (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Subject
sv: Ämne

en: Manager
sv: Administratör

en: Description
sv: Beskrivning

en: Category
sv: Kategori

en: Filename
sv: Filnamn

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Company
sv: Företag

en: Bold
sv: Fet

en: Italic
sv: Kursiv

en: Web services
sv: Webbtjänster
