Excel Serialization Extras (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Formula
et: Valem
