Excel Serialization Extras (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Web services
id: Layanan web
