Excel Serialization Extras (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Web services
oc: Servicis Web
