Excel Serialization Extras (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Web services
vi: Dịch vụ web
