Excel Serialization Extras (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Web services
ar: خدمات الويب
