Excel Serialization Extras (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Web services
be: Вэб-службы
