Excel Serialization Extras (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Web services
nl: Webservices

en: Formula
nl: Formule
