Excel Serialization Extras (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Web services
sk: Webové služby
