Excel Serialization Extras (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Formula
uk: Формула
