Excel Serialization Extras (1.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: None
de: Keine

en: Center
de: Zentriert

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Formula
de: Formel
