Excel Serialization Extras (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
