Excel Serialization Extras (1.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Center
es: Centrado

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Web services
es: Servicios web

en: Formula
es: Fórmula
