Excel Serialization Extras (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Web services
gl: Servizos web
