Excel Serialization Extras (1.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
