Excel Serialization Extras (1.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
