Excel Serialization Extras (1.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Web services
ca: Serveis web

en: Formula
ca: Fórmula
