Excel Serialization Extras (1.0.0-rc2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
