Excel Serialization Extras (1.0.0-rc3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
