Excel Serialization Extras (1.0.0-rc3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Web services
ro: Servicii web

en: Formula
ro: Formulă
