Excel Serialization Extras (1.0.0-rc4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Formula
fi: Kaava
