Excel Serialization Extras (1.0.0-rc4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
